“Diellin e kam hup me to dhe veten”, Fifin lançon këngën, e cila u bë virale

Fifi përveç polemikave që shkaktoi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ajo edhe krijoi artin e saj.

Kënga “Diell” me vargjet e famshme, “diellin e kam hup me to dhe veten”, u lançua para pak në versionin demo.

Kujtojmë se dje Fifi u rikthye në spektaklin Big Brother VIP dhe sa hyri përqafoi opinionisten Balina Bodinaku.

Ajo e përqafoi i tha ‘më fal’.

“Edhe sikur Balina të më thoshte të dua në ato momente do kisha të njëjtin reagim sepse isha shumë e mbushur emocionalisht.”,- Fifi.

“Kam dalë. Dua ti them këtyre që thonë psiqikja se nuk më lëndojnë vetëm mua unë kam një nënë , një babë, motër, vëlla e familjet e tyre.”,- tha ajo.

Fifi gjithashtu foli dhe për banorët e tjerë:

“Vetëm 4 u mërzitën. Të tjerët e gëzuan, sepse iku një nga konkurrentet më të forta në Big Brother. Ata e dinë shumë mirë, ata dhe në finale do thonë mungon Fifi. Unë i kam ruajtur shumicën e unë prap kam dalë psikopatja, unë jam dal ajo që ka shkaktu debate e probleme. Unë jam zemër madhe në asnjë moment nuk kam dash me i bë keq askujt aty brenda. Fifi ka pas shumë nevojë për dashni, për përqafim”.

Ajo kishte rezerva ndaj banorëve dhe tha se maksimalisht do ketë vetëm 6 miq nga ata që janë brenda dhe jashtë.