Habit deputetja në Zelandën e re, shkon me biçikletë në spital për të lindur fëmijën

Një deputete në Zelandën e Re është bërë subjekt i mediave të ndërkombëtare. Sipas mediave, deputetja Julie Anne Genter, ka udhëtuar me biçikletë deri në spital për të lindur fëmijën e saj. Deputetja ka sjellë në jetë foshnjën pas një ore. Ajo mori biçikletën dhe iu drejtua spitalit teksa dhimbjet e lindjes i kishin filluar… Continue reading Habit deputetja në Zelandën e re, shkon me biçikletë në spital për të lindur fëmijën

Published
Categorized as BOTA

Atentat me armë zjarri një shqiptari në Torino

Një 48-vjeçar shqiptar është plagosur rëndë me armë zjarri paraditen e sotme në Torino të Italisë. Mediat italiane raportojnë se shqiptari i plagosur është në gjendje të rëndë në spital, pasi u qëllua me disa plumba, njëri prej tyre në gjoks. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11-30 të paradites në Borgo Vittoria, ndërsa ishte në… Continue reading Atentat me armë zjarri një shqiptari në Torino

Published
Categorized as BOTA, LAJME