Horoskopi ditor, 29 nëntor 2021

Dashi Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi Përfitoni nga ndikimi pozitiv i Afërditës për të shijuar romancën tuaj. Sa për punën, do të arrini të realizoni gjithçka që ju kërkohet. Binjakët Në dashuri shmangni diskutimet,… Continue reading Horoskopi ditor, 29 nëntor 2021

Published
Categorized as HOROSKOPI

Horoskopi ditor, 27 nëntor 2021

Dashi: Në dashuri jeni pak nervoz, mos u mërzisni pa shkak. Në punë ka ardhur koha që të planifikoni të ndiqni disa kurse rifreskuese. Demi: Në dashuri, çdo ndërlikim mund të zgjidhet sot. Nga ana tjetër në punë propozime të reja janë rrugës. Binjakët: Dita e sotme për ndjenjat është paksa e ndrydhur, vëmendje! Në… Continue reading Horoskopi ditor, 27 nëntor 2021

Published
Categorized as HOROSKOPI

Si do të jenë ditët e para të dhjetorit për të gjitha shenjat e horoskopit?!

Nga 29 nëntori deri më 5 dhjetor 2021 një hënë e re e mrekullueshme do të shkëlqejë në shenjën e Shigjetarit, duke u sjellë pak fat të gjitha shenjave të zjarrit dhe jo vetëm. Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë! Dashi: Hëna e kundërt … Java fillon me dy ditë paksa… Continue reading Si do të jenë ditët e para të dhjetorit për të gjitha shenjat e horoskopit?!

Published
Categorized as HOROSKOPI

Horoskopi ditor, 26 nëntor 2021

Dashi: Nuk përjashtohet mundësia e një dashurie me shikim të parë. Në punë, nga ana tjetër, keni plane të vlefshme për të ardhmen. Demi: Në dashuri, çdo sqarim mund të adresohet të dielën. Në punë mos u përmbani dhe kërkoni të drejtat tuaja. Binjakët: Në dashuri, takimet favorizohen falë pozicionit të mirë të hënës. Në… Continue reading Horoskopi ditor, 26 nëntor 2021

Published
Categorized as HOROSKOPI

Shenjat e horoskopit që fitojnë më shumë para

Paraja nuk sjell lumturi, kjo është e sigurt. Megjithatë, ato e bëjnë jetën tonë të përditshme pak më komode. Sipas astrologjisë ka disa shenja të Horoskopit që nga natyra fitojnë më shumë para. Është si t’i tërheqësh si magnet. Vazhdoni të lexoni për të kuptuar nëse i përkisni atyre. Demi Demi është shumë i dhënë… Continue reading Shenjat e horoskopit që fitojnë më shumë para

Published
Categorized as HOROSKOPI

Jemi në stinën e Shigjetarit! Ja si ta jetojmë sa më mirë atë

Stina e Shigjetarit ka nisur; një moment pozitiviteti, optimizmi, rritjeje personale dhe eksplorimi që do të na shoqërojë më 21 dhjetor kur Dielli do të hyjë në Bricjap. Ky kalim nga Akrepi në Shigjetar është një moment reflektimi pasi Akrepi është një Shenjë fikse, ndërsa Shigjetari një shenjë zjarri, dinamike dhe sipërmarrëse. Shigjetari, gjithashtu udhëhiqet… Continue reading Jemi në stinën e Shigjetarit! Ja si ta jetojmë sa më mirë atë

Published
Categorized as HOROSKOPI

Horoskopi ditor, 25 nëntor 2021

Dashi: Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit. Demi: Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në punë kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta. Binjakët: Në dashuri sot ju këshilloj të keni kujdes, qëndroni larg diskutimeve. Në punë rezultatet e… Continue reading Horoskopi ditor, 25 nëntor 2021

Published
Categorized as HOROSKOPI