Njoftimi i rëndësishëm në Big Brother Vip: Ndalohet lëvizja e…

Big Brother Vip ka dhënë një njoftim të rëndësishëm. Në një postim në “facebook”, BBV njofton se do të ndalohet lëvizja e çdo mjeti fluturues (dron) mbi shtëpi, teksa njofton se në shtëpi janë instaluar pajisjet e specializuara që do të ndalojnë fluturimin e këtyre mjeteve. “Big Brother” ju lajmëron se duke filluar që nga… Continue reading Njoftimi i rëndësishëm në Big Brother Vip: Ndalohet lëvizja e…

Published
Categorized as SHOW BIZ

Sapo doli Semi nga shtëpia, Donaldi nis të gjuajë Beatrixin

Mbrëmjen e kaluar, Semi Jaupaj ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Me largimin e Fifit nga shtëpia, Semi doli në televotim me Einxhelin dhe kjo e fundit do të vijojë lojën për çmimin e madh. Ndërkohë, mbrëmjen e kaluar është vënë re që Donaldi ka qëndruar shumë pranë Beatrix. Madje… Continue reading Sapo doli Semi nga shtëpia, Donaldi nis të gjuajë Beatrixin

Published
Categorized as SHOW BIZ

Fifi braktis Big Brother VIP

Prej ditësh tashmë Fifi është kthyer në kryefjalën e mediave rozë! Por, me sa duket pas natës së martë, Fifi nuk ka arritur të qetësohet pasi ka vendosur të largohet nga shtëpia. Ishte vetë ajo që i lajmëroi banorët, vetëm pak minuta më parë, për këtë largim të saj. “Kam vendosur të largohem nga shtëpia,… Continue reading Fifi braktis Big Brother VIP

Published
Categorized as SHOW BIZ