Gjenden të vdekur dy persona në një banesë, dyshohen të jenë asfiksuar nga gazi

Dy persona janë gjetur pa shenja jete mbrëmjen e së shtunës në zonën e Golemit. Policia ka marrë denoncimin dhe pasi ka shkuar në një banesë ka gjetur të vdekur shtetasit Mihal Jani 60 vjeç banues në Golem dhe Anila Llulla 50 vjeçe, banuese në Tiranë. Nga hetimet paraprake dyshohet se kanë humbur jetën një… Continue reading Gjenden të vdekur dy persona në një banesë, dyshohen të jenë asfiksuar nga gazi

Published
Categorized as LAJME

Sapo doli Semi nga shtëpia, Donaldi nis të gjuajë Beatrixin

Mbrëmjen e kaluar, Semi Jaupaj ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Me largimin e Fifit nga shtëpia, Semi doli në televotim me Einxhelin dhe kjo e fundit do të vijojë lojën për çmimin e madh. Ndërkohë, mbrëmjen e kaluar është vënë re që Donaldi ka qëndruar shumë pranë Beatrix. Madje… Continue reading Sapo doli Semi nga shtëpia, Donaldi nis të gjuajë Beatrixin

Published
Categorized as SHOW BIZ

Berat/ Kush është mësuesi që u dënua për pedofili por që rikthehet në detyrë?!

Një skandal i vërtetë është evidentuar në një nga shkollat 9-vjeçare të qytetit të Beratit, në shkollën “22 Tetori”. Prej disa ditësh në këtë shkollë është emëruar mësues për lëndët e “fizikës” dhe “informatikës” 62-vjeçari Ëngjëll Bregu, që rezulton të jetë dënuar për “pedolifi” dhe “ngacmim seksual” të fëmijëve në vitin 2003. Kanë qënë pikërisht… Continue reading Berat/ Kush është mësuesi që u dënua për pedofili por që rikthehet në detyrë?!

Published
Categorized as LAJME

Horoskopi ditor, 27 nëntor 2021

Dashi: Në dashuri jeni pak nervoz, mos u mërzisni pa shkak. Në punë ka ardhur koha që të planifikoni të ndiqni disa kurse rifreskuese. Demi: Në dashuri, çdo ndërlikim mund të zgjidhet sot. Nga ana tjetër në punë propozime të reja janë rrugës. Binjakët: Dita e sotme për ndjenjat është paksa e ndrydhur, vëmendje! Në… Continue reading Horoskopi ditor, 27 nëntor 2021

Published
Categorized as HOROSKOPI

Sulmi me armë në autobus, ky është momenti kur të lënduarit mbërrijnë në spital

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e së premtes në Kosovë. Siç raportojnë mediat në vend, tre persona kanë mbetur të vrarë në Gollgjan të Deçanit pasi persona të armatosur qëlluan me armë në drejtim të një autobusi nxënësish. Sipas raportimeve, disa persona të maskuar sulmuan me kallashnikov në drejtim… Continue reading Sulmi me armë në autobus, ky është momenti kur të lënduarit mbërrijnë në spital

Published
Categorized as LAJME

Lajmi fundit/ Të shtëna me armë drejt një autobuzi me nxënës, ka viktima dhe të plagosur

Në Gllogjan të Deçanit ka ndodhur një vrasje. Express mëson se dikush ka gjuajtur në drejtim të një autobusi ku si pasojë ka të vrarë dhe të plagosur. Policia jep detaje nga gjuajtja me armë ndaj një autobusi me nxënës në Deçan Në fshatin Gllogjan të Deçanit para pak minutash dyshohet se ka ndodhur të… Continue reading Lajmi fundit/ Të shtëna me armë drejt një autobuzi me nxënës, ka viktima dhe të plagosur

Published
Categorized as LAJME

Aksident masiv në Kurbin, dyshohet se është përfshirë edhe makina e Sali Berishës

Një aksident masiv ka ndodhur aksin e autostradës Milot- Mamurras mbrëmjen e sotme, ku për pasojë janë lënduar 3 persona. Sipas Abc, në aksident dyshohet se është përfshirë edhe një nga automjetet e eskortës me të cilin po udhëtonte ish-kryeministri Sali Berisha, i cili po kthehej nga Kurbini ku mbajti Foltoren pak orë më parë.… Continue reading Aksident masiv në Kurbin, dyshohet se është përfshirë edhe makina e Sali Berishës

Published
Categorized as LAJME

“Vajzat kërkojnë luks, por harrojnë se janë rritur me trahana dhe fasule”

Në klipin e prezantimit të tij në “Talk Love Story” në Tv Klan, Andi është shprehur se shumica e femrave shqiptare janë materialiste, gjë që ka sjellë mjaft diskutime në studio. E pyetur nga Eni Shehu, Daniela ka treguar se nëse do t’i jepej rasti nuk do të përfundonte me Andin. Po ashtu, fronistja ka… Continue reading “Vajzat kërkojnë luks, por harrojnë se janë rritur me trahana dhe fasule”

Published
Categorized as LAJME